Події

У ХНМУ розпочалася вступна кампанія – 2021

У ХНМУ розпочалася вступна кампанія – 2021

З 14 липня Приймальна комісія ХНМУ почала приймати електронні заяви від вступників.

Від імені ректора університету роботу комісії відкрив проректор з наукової роботи Валерій М’ясоєдов. Так, Валерій Васильович привітав безпосередніх учасників вступної кампанії з її офіційним початком, адже університет починається саме з прийому документів у абітурієнтів. Тому велика увага приділяється роботі членів Приймальної комісії, секретаріату та медичній комісії. «Ми живемо в динамічному світі і є свідками того, як він змінюється і змінюється власне медицина, яка стає все більш конкурентною галуззю. Ми як академічна спільнота маємо докладати зусиль, щоб довести, що наш виш є кращим, потужним, креативним освітнім закладом і не лише в Харківській області, а й в Україні в цілому. І, власне, першими представниками університету, з якими зустрічаються абітурієнти є представники саме технічного секретаріату Приймальної комісії. Саме від їхнього першого слова, погляду та поради залежить багато в чому те, чи стане майбутній абітурієнт студентом Харківського національного медичного університету», – зазначив пан проректор.

Довідка

Підготовка фахівців у Харківському національному медичному університеті здійснюється відповідно до ліцензій Міністерства освіти і науки України за ступенем освіти «Магістр» за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія», «Педіатрія» та за ступенем освіти «Бакалавр» за спеціальностями «Фізична терапія, ерготерапія», «Соціальна робота», «Технології медичної діагностики та лікування» на основі повної загальної середньої освіти. Крім того, медичний університет проводить набір вступників ступеня освіти «Бакалавр» на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра за спеціальностями: «Технології медичної діагностики та лікування», «Медсестринство». А також за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування», «Освітні, педагогічні науки», «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», «Громадське здоров’я», «Фізична терапія, ерготерапія» на ступінь «Магістр» на основі диплома ОС магістра (ОКР спеціаліста).

З 1 липня розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників. Для зручності абітурієнтів у ХНМУ налагоджена робота Консультативного центру для створення електронних кабінетів вступників та реєстрації електронних заяв, до якого за роз’ясненнями та допомогою можуть звернутися всі вступники.

Протягом року в Харківському національному медичному університеті проводилася підготовка до вступної кампанії: оновлені інформаційні листи, буклети, стенди, створено сторінку у Facebook, проведена профорієнтаційна робота з майбутніми вступниками та двічі були організовані Дні відкритих дверей онлайн. Університет має всі умови для злагодженої роботи Приймальної комісії – це кваліфікована діяльність секретарів, зручність одночасного оформлення документів на декілька факультетів, можливість проходження медичного огляду на території Приймальної комісії тощо.